Акції та новини

Піксельна реклама

Піксельна реклама

Світлодіодні піксельні модулі (світлодіоди швидкого монтажу) являють собою світлодіод, поміщений в герметичний корпус. Перевага світлодіодних піксельних модулів полягає в тому, що з їх допомогою можна зробити світлову конструкцію або вивіску будь-якої форми. Також є можливість демонтажу та повторного застосування піксельних модулів, що доречно для використання їх при проектуванні виставкових стендів, або інших тимчасових конструкцій. Модулі використовуються для створення динамічних вивісок, букв, аптечних вивісок із хрестом. За допомогою контролера можна створювати на видимій лицьовій частині різні зображення.

Оформлення територіальних сервісних центрів МВС в Київській обл.

Оформлення територіальних сервісних центрів МВС в Київській обл.

РА “Арго” виконало комплексне рекламно-інформаційне оформлення окремих територіальних сервісних центрів МВС в Київській обл.

Детальніше

Акція

Акція

При замовленні світлової вивіски Ви отримуєте тисячу візиток у подарунок. Ми любимо і поважаємо наших клієнтів, тому намагаємося постійно створювати щось нове та запроваджувати акції.

Електромеханічні годинники

Електромеханічні годинники

Ми раді поділитися з вами новиною про те, що ми впровадили у виробництво виготовлення вуличних електромеханічних годинників діаметром до 1 метру. Такі годинники можуть буті розміщені як на рекламних стелах так і безпосередньо на фасаді будівлі.