Візитки, флаєри, буклети, каталоги, дисконтні картки

Візитні картки, дисконтні картки

Візитні картки, дисконтні картки

Візитна картка необхідна для кожної ділової людини. Вона є незамінним елементом виставкових заходів, презентацій, рекламних кампаній з неї починається будь-яке бізнес-знайомство. Професійний підхід до дизайну візитівки дозволяє реалізувати не лише інформативну та рекламну функцію, а і чинить певний психологічний вплив на потенційного контрагента. А оригінальність є гарантією збереження візитки, отже нагадування про Вас чи Вашу компанію у подальшому.
Ми пропонуємо візитні картки: прості та складні; картонні, пластикові, виконані на дизайнерському папері; з використанням технологій конгревного тиснення, висічки, вибіркового лаку; класичні, з заокругленими кутами, чи оригінальної форми та дизайну.
Оптимальним вибором замовлення за параметрами ціна – якість – строк виготовлення, є одно або двосторонні візитки стандартним розміром 90 х 50 мм, накладом – 1000 штук, виконані на папері щільністю – 350 г/кв. м.
Дисконтні картки, на сьогодні є найпоширенішою та напевно, найбільш дієвою системою лояльності. Основна її перевага можливість застосування як невеликими фірмами по наданню послуг, магазинами чи кафе, так і великими – з розгалуженою дилерською мережею. Покупці зацікавлені в дисконті, організаціям потрібно залучати й утримувати клієнтів. Всі ці завдання виконують картки знижок. Дисконтні картки оптимально підходять для ніш в яких клієнт періодично повертається: магазинів товарів широкого вжитку, продуктів, дитячих товарів, побутової техніки, салонів краси, кафе, розважальних і торговельних центрів.

Флаєри (єврофлаєри)

Флаєри (єврофлаєри)

Флаєр (єврофлаєр) являє собою листівку невеликого формату, що використовується як засіб швидкої, інформативної та масової реклами. Вони застосовуються як роздатковий матеріал, повідомляючи про відкриття магазинів, знижки, розпродажі, або є безкоштовною перепусткою, чи запрошенням на певний захід, тобто – у рекламних чи промо-акціях. В залежності від особливостей рекламної пропозиції та цільової аудиторії флаєри можуть мати різноманітний дизайн: використання яскравих, соковитих кольорів для проектів спрямованих на молодіжну аудиторію, чи оформлення у консервативному стилі для бізнес-семінарів.
При замовленні флаєрів ми допоможемо Вам обрати особливий оригінальний дизайн, що дозволить перевести ваших клієнтів із категорії потенційних у категорію постійних.
Ми пропонуємо Вам одно або двосторонні флаєри (зазвичай формату 210 х 100 мм) виконані на крейдованому, або офсетному папері. Залежно від специфіки заходу використовують від 100 примірників, хоча здебільшого флаєри друкуються накладом у декілька тисяч.

Каталоги

Каталоги

Каталог це яскрава і приваблива, але водночас функціональна брошура (буклет) яка висвітлює інформацію про товари та послуги фірми, є важливою частиною рекламної кампанії, або безпосереднім інструментом продажу.
Тому каталог можна вважати найкращим рішенням компаніям, для ефективного продажу яким важлива візуалізація товару. Професійно розроблений рекламний каталог розкриваючи інформацію про основні характеристики продукції, гарантійне обслуговування, умови доставки, тощо, доводить до покупця споживчі переваги товару та конкурентні переваги торгової марки чи підприємства. Такий каталог виконує функції додаткової торгової точки при значно менших затратах.
Друк каталогів є важливим і необхідним елементом участі компанії у спеціалізованих виставкових заходах, інструментом для налагодження ділових контактів, вони використовуються в адресних розсилках, або навіть вільно розповсюджуються. При цьому можливе виконання як окремих каталогів враховуючи цілі та спосіб їх розповсюдження, так і універсальних.
Тому при замовленні каталогів ми виготовляємо оригінал-макет, і виконуємо підготовку до друку, з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань, специфіки Вашого бізнесу та призначення каталогу.