Фасадні вивіски

За статистикою, близько 40% відвідувачів заходять в магазин, залучені рекламною вивіскою, і тільки 20% приходять, побачивши інформацію в рекламних листівках, почувши на радіо тощо. Кожен офіс, магазин, павільйон потребує гідного оформленні. Приваблива фасадна вивіска – це той одяг за яким вітають.

Рекламна агенція “Арго” на ринку реклами з 1999 року. Виготовивши і змонтувавши більше 6000 рекламних вивісок, ми набули безцінного досвіду і велику кількість вдячних клієнтів.
Ми можемо запропонувати вам:
– проект будь-якої складності;
– оперативний прорахунок;
– виготовлення;
– монтаж;
– гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Для отримання консультації просто зв’яжіться з нами. Ознайомившись з галереєю нашіх робіт, Ви обов’язково зробите замовлення.

Світлові вивіски прямого світіння. Світлові об'ємні букви, інформаційні елементи

Світлові вивіски прямого світіння. Світлові об'ємні букви, інформаційні елементи

Об’ємні букви зі світлодіодним підсвічуванням – це напевно найбільш популярний варіант фасадних вивісок на сьогодні. Головні причини їх популярності – велика різноманітність варіантів оформлення, можливість використання безлічі сучасних матеріалів, відмінна можливість сполучення з іншими видами зовнішньої реклами, ефектність.
Світлові букви можуть бути будь-яких розмірів. Складаються зі світлопропускаючого матеріалу, пластику, світлодіодних стрічок і спеціальної плівки. Аналогічно виконуються й інформаційні елементи, по суті, це невеликі лайт-бокси. Світлові букви можуть кріпитися безпосередньо на саму будівлю, або на щити з ПВХ чи композитної панелі, які в свою чергу кріпляться на фасад.

Світлові вивіски зворотнього світіння. Об'ємні букви, інформаційні елементи з контражурною підсвіткою.

Світлові вивіски зворотнього світіння. Об'ємні букви, інформаційні елементи з контражурною підсвіткою.

Об’ємні вивіски зворотнього світіння, або так званої контражурної підсвітки виготовляються із непрозорих матеріалів які кріпляться з відривом від основи, що безпосередньо розміщується на фасаді будівлі. Таким чином здається, що елементи освітлення знаходяться ніби-то не в середині об’ємних літер чи логотипу, а за ними, шляхом чого створюється ефект зворотнього світіння. Візуально світло неначе овиває темні літери та елементи. Такі фасадні вивіски виглядають дуже привабливо та навіть шляхетно.

Лайтбокс (світловий короб)

Лайтбокс (світловий короб)

Найпростіший приклад світлової вивіски – лайтбокс. Це світловий короб будь-якої форми (найчастіше круглий або прямокутний), одно або двосторонній, з внутрішньою підсвіткою, бортами з пластику і лицьовою частиною з молочного акрилу (світлорозсіювальний пластик), з нанесенням повнокольорового зображення. Джерело світла – світлодіодні елементи.

Несвітлові вивіски. Об'ємні букви, інформаційні елементи.

Несвітлові вивіски. Об'ємні букви, інформаційні елементи.

Несвітлові вивіски – найпростіший, бюджетний, але разом з тим ефективний та перевірений часом вид зовнішньої реклами, який має ряд переваг. Несвітлові вивіски будуть чудовим вибором для перукарні, салону краси, або інших закладів, що не працюють вночі.
Об’ємні несвітлові букви можуть бути будь-якого розміру і конфігурації, виготовляються зазвичай з пластику та обклеюються плівкою.
Псевдооб’ємні літери це вирізаються з листового матеріалу різної товщини, у них не виклеюють борт. Кріпляться вони зазвичай з невеликим відривом від площини основи, візуальний ефект об’єму досягається внаслідок тіні, що падає.
Основою для кріплень несвітлових літер та логотипу ми використовуємо щити із пластику або композиту, або підготовлені фризи.
Якщо такі вивіски розміщуються назовні будівель, вони в разі потреби, можуть підсвічуватись світлодіодними ліхтарями.
Для вивіски в приміщенні, в торгових або бізнес центрах, де взагалі не потрібна додаткова підсвітка, чудово підійдуть такі об’ємні й псевдооб’ємні літери.Також особливістю виготовлення внутрішніх вивісок є можливість використання не зовсім звичних для реклами матеріалів, наприклад: дерево, щільний пінопласт, метал, лампи розжарювання, та ін.