Пропозиції для кафе та ресторанів

Всі дерев’яні вироби – це ручна робота наших майстрів, які самі розробляють дизайн і виготовляють меблі, предмети інтер’єру та світильники. Художня освіта, знання матеріалів, досвід та гарне оснащення майстерні – це запорука для реалізації найсміливіших ідей. А ґрунтовність і прагнення до комфортного життя дозволяє створювати речі не лише красиві, але і функціональні. Ми не робимо речей, які нам не подобаються, і в першу чергу, хочемо, щоб вони подобалися і нашим клієнтам.
Чому людям подобається певне кафе чи ресторан? Адже кава та асортимент страв не так вже сильно різняться. Можливо, за особливо затишну атмосферу, гарний декор, зручні меблі? Можливо, нам подобаються якісь особливі деталі в дизайні, приємне освітлення, зручні стільці й столики? Далеко не все можна пояснити тільки меню і сервісом. У наданні послуг немає важливих і не важливих елементів. Часто ложкою дьогтю в бочці меду може стати навіть негарна «счетниця» або пошарпане меню закладу.
Ми робимо безліч стильних і практичних речей для кафе, ресторанів і барів.

«Счетници», купюрниці

«Счетници», купюрниці

На жаль, ми не знайшли в академічних словниках специфічного українського слова для позначення даного виробу, але безумовно це зовсім не буде перешкодою у виготовленні для Вашого закладу «счетниць», які б задовольнили смаки Ваших найвибагливіших клієнтів.
Дерев’яні купюрниці – шкатулки з кришкою.
На кришку можна нанести лазерне гравіювання з назвою закладу або його логотипом, або зробити мідну накладку з гравіюванням.
Дерев’яні «счетници» – планшети з притиском, «счетници» з шкіряною кишенею.
дерев’яний планшет формату А5. Зручний також як планшет для офіціанта. Логотип закладу можна викарбувати, або зробити накладку.

Теки меню

Теки меню

Можна сміливо сказати, Якщо «театр починається з вішалки», то ресторан починається з меню. Ми пропонуємо Вам:
Папки – меню – планшети А4 з притиском / і на кільцях
Гарний планшет з притиском або кільцями, на якому вигравіювано логотип ресторану, він без сумніву сподобається вашим відвідувачам і довершить загальну атмосферу затишку і респектабельності, що панує у вашому закладі. Пропитка забезпечує довговічність і якість меню, що є ще одним незаперечним плюсом виробу. Притиск зручний, не рве папір, а якщо вам більше подобається кріплення на кільцях, типу тека, ми зможемо Вам його запропонувати.
Папка – меню дерево – шкіра
Дерев’яна тека меню для аркушів А4 формату. Листи меню кріпляться дерев’яною планкою і гвинтами.

Деревяні інформаційні елементи з поверхнею для письма крейдою

Деревяні інформаційні елементи з поверхнею для письма крейдою

Ми також хочемо запропонувати Вам дошки та штендери, меню та вивіски для крейди, які стають дедалі все більш популярні. В якості рам для даних виробів ми використовуємо – дерево з декоративним покриттям в природних кольорах, або в іншому кольоровому виконанні.
Штендер для крейди респектабельний двосторонній виріб, будь-якого розміру. За бажанням може містити логотип Вашого закладу у верхній частині, на дерев’яній рамі. Виконаний з тоітрованого дерева, обробленого пропиткою та покритого лаком. Робоча поверхня для записів стійка до умов зовнішнього середовища і довговічна.
Грифельна двостороння табличка.
Виконується в розмірах А5 і А4. Грифельна поверхня з щільного матеріалу, міцна і якісна, підставка-дерево, є можливість нанесення логотипу.
Меню – холдер для крейди
Табличка призначена для написання крейдою ціни, меню, рекламних оголошень, асортименту товару, інформації про акції, тощо. Виконується в розмірах А5 і А4
Писати на всіх цих виробах можна звичайною крейдою або крейдовим маркером. Витирати написи можна звичайною мокрою губкою. При сильному забрудненні краще застосовувати мильний розчин, рясно змиваючи водою.

Дерев'яний декоративний візок-прилавок.

Дерев'яний декоративний візок-прилавок.

Оригінальна дерев’яна міні вітрина для викладення товару. Чудово підходить для торгових мереж, фермерських магазинів, магазинів подарунків, кафе, мініпекарень, кондитерських ..
Може використовуватися для демонстрації випічки, квітів у горщиках, предметів декору, еко-товарів, безумовно приверне увагу до Вашої продукції на ярмарку.
Виготовляється за оригінальним ескізом з сосни, вкритої водним лаком. Повністю функціональний – колеса крутяться. Витримує вантаж до 12 кг.

Також для максимального задоволення Ваших потреб ми постійно працюємо над розширенням, як номенклатури так і асортименту наших виробів.
Ми можемо запропонувати Вам також Акрилові меню-холдери / тейбл-тенти.
Призначені для розміщення друкованого вкладиша А4 або А5 форматів, з меню пропозицією, «стравою дня» або акціями. Складаються з дерев’яної підставки і прозорого пластикового елемента, зігнутого вдвічі. Пластик виймається з підставки, друкований постер вкладається в прозору деталь. Зручно розміщувати і заміняти рекламу, меню або іншу інформацію на паперовому носії.

Для отримання більш детальної та повної інформації, щодо асортименту дерев’яних виробів, пропонуємо Вам відвідати нашу сторінку. Завжди актуальні пропозиції.