Обклеювання поверхонь

Обклеювання витрин, транспортних засобів

Обклеювання витрин, транспортних засобів

Використання у зовнішній рекламі поклейки поверхонь – це як і банерна реклама недорогий, але ефективний спосіб привернути увагу споживача та донести до нього інформацію. Дуже ефективно даний спосіб використовується для супермаркетів, чи великих павільйонів з високими вікнами, особливо, якщо фасадна вивіска невелика.
Для задоволення потреб наших клієнтів, ми використовуємо різні типи плівок та техніки обклеювання, найчастіше вікна і вітрини обклеюються плівками в техніці аплікації, плівками з повнокольоровим широкоформатним друком і так званими перфоплівкамі. Найчастіше в рекламніх цілях використовують плівку ОРАКАЛ (Oracal).
При обклеюванні в техніці аплікації, зазвичай використовують один або два кольори. Це зручно, та привертає увагу до написів типу «Акція» чи «Розпродаж», або при брендування поверхонь в корпоративні кольори.
У випадках коли на вітрину необхідно нанести складне багатокольорове зображення використовується плівка із друком. Зображення для обклеювання вітрин друкується на білій або на прозорій плівці.
Перфорована плівка – це плівка з мікроотворами, з чорним зворотнім боком, аби з приміщення було видно вулицю, а з зовні не було видно того, що відбувається в приміщенні.
Вікна автомобілів обклеюються за таким самим принципом, а для обклеювання кузова використовуються спеціальні стійкі плівки.
При, здавалося б простоті, спроби самостійної поклейки поверхонь рекламними плівками, часто закінчуються лише псуванням матеріалів, тому ми рекомендуємо замовити у нас весь комплекс робіт від розробки ескізів нашими дизайнерами до безпосередньо обклеювання поверхонь.