Облаштування виставок та торгове обладнання

Комплексне облаштування виставок

Комплексне облаштування виставок

Для багатьох українських підприємств участь у профільних виставках – це вагомі бізнес-події року. Головна мета таких заходів – отримати нових партнерів, покупців, замовників – налагодження бізнес-контактів. Для цього, зрозуміло, необхідно представити свою компанію, продукти, що Ви пропонуєте, у найліпший спосіб, що неможливо здійснити без належної організації виставкового простору. Оригінальне оформлення виставки це запорука успіху Вашого заходу, але разом з тим це складна задача, яку необхідно доручити професіоналам. Наш досвід та креативний підхід наших дизайнерів, дозволить реалізувати в проекті всі завдання, що Ви ставите перед експозицією.
При оформленні виставок ми застосовуємо комбінацію алюмінієвих профілів, каркасів, банерних розтяжок, об’ємних елементів, підсвітку, що дозволяє використати Ваші виставкові площі не тільки оригінально, але і функціонально: розподілив їх на зони, використовуючи модулі (ресепшн, стенди, промо-стійки).
Грамотний проект, модульні системи, умілий монтаж і демонтаж елементів, дозволять вам з незначними змінами використовувати виставкове обладнання багаторазово.
Окрім власне виставкового стенда ми забезпечимо Ваш захід промо матеріалами (поліграфічною та сувенірною продукцією).

Торгове обладнання з алюмінієвого профілю

Торгове обладнання з алюмінієвого профілю

Якісне торговельне обладнання, що привертає до себе увагу покупця є обов’язковою умовою успішних продажів, воно здатне вплинути на бажання покупця придбати той чи інший товар. Торгові вітрини, стелажі та шафи є найбільш розповсюдженим типом торгового обладнання.
Ми пропонуємо Вам стелажі, шафи та вітрини з алюмінієвого профілю тому що вони довговічні, міцні, надійні та майже не зношуються. Таке обладнання дозволяє максимально ефективно використовувати торгові площі створює офіційний і в той самий час привабливий інтер’єр, його перевагою є модульність, воно легко збирається та розбирається.
Оскільки призначенням торговельного обладнання є не лише продаж товару «з вітрини», то таке обладнання може використовуватися не тільки в магазинах, а і для демонстрації зразків продукції, виробів, деталей, вузлів у виставкових залах, безпосередньо на виробництві, навіть у підсобних приміщеннях.
Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, тому замовляючи вітрини чи інше торгове обладнання у нас Ви можете опціонально встановити світлодіодну підсвітку, підібрати колір ДСП, чи замовити обклеювання профілю плівкою під колір інтер’єру приміщення.

Дерев'яні прилавки

Дерев'яні прилавки

Будь-яка вітрина, прилавок або стелаж – це повністю індивідуальна конструкція не тільки за матеріалом, кольоровим рішенням, але і за габаритними розмірами. Для кожного товару існує свій вид обладнання, який передбачає комфортну експлуатацію, відмінну візуалізацію товару і безпеку для персоналу і покупця.
Крім того, обладнання повинно бути зносостійким, мобільним і не дуже важким, але стійким і безпечним.
Всім цим вимогам відповідають запропоновані нашою компанією дерев’яні стелажі, вітрини та прилавки. Вони легкі, мобільні, красиві, екологічні. За ними легко доглядати, вони прекрасно вписуються практично в будь-який інтер’єр приміщення: від еко до модного лофт.