Сувенірна продукція з Вашим логотипом

Сувенірна продукція

Сувенірна продукція

Виготовлення рекламної сувенірної продукції дуже активно використовується при проведенні рекламних та маркетингових заходів, даний вид реклами дозволяє Вам з невеликими витратами та в короткий термін широко розповсюдити Ваш логотип серед великого кола потенційних клієнтів. Але не треба забувати, не дивлячись на те, що сувеніри з логотипом Вашої фірми виконують інформативну функцію, основне їх завдання регулярне нагадування про Вашу компанію. Отже, вони повинні бути у щоденному використанні – це можуть бути чашки; брелоки; ручки; щоденники; настінні, настільні, кишенькові календарі тощо.
Якщо Вам необхідно привітати Ваших партнерів, співробітників, чи клієнтів ми виготовимо для Вас оригінальну сувенірну продукцію із Вашим логотипом.
Сувенірна продукція може містити на собі не лише логотип, а й назву товару, адресу магазину, місце та дату проведення виставкового заходу, будь-яку інформацію важливу для Вас та корисну для Ваших клієнтів.
Сувеніри з логотипом, чи/та інформативним блоком активно використовуються при брендуванні, просуванні на ринок нового товару, відкритті нової торгової точки.
Ми пропонуємо Вам сувенірну продукцію із використанням сучасних методів нанесення зображення: тамподруку, тиснення, шовкотрафаретного друку, сублімації, лазерного гравіювання, комп’ютерної вишивки, плотерной різки та термоперенесення. Спосіб нанесення залежить від вибору носія, матеріалу поверхні та тиражу.
Мінімальний тираж – 10 шт.

Прапори

Прапори

Історія використання прапорів бере свій початок від військових знамен у Давньому Світі. Відомо, що вже у період античності призначення прапорів було набагато ширшим. А з XVI-XVII сторіч британські торгові компанії поклали початок використанню корпоративних прапорів. На сьогодні вони активно використовуються політичними партіями, компаніями, громадськими рухами та організаціями.
Але незалежно від безпосереднього призначення та відмінностей дві функції вони завжди виконували та виконують: інформативну та привертання уваги.
Високо піднятий прапор з логотипом, що майорить на будівлі підприємства, чи поруч з нею зосередить на собі увагу, віх хто проходить чи проїздить повз будівлю та відкарбувавшись у пам’яті, буде викликати чіткі асоціації певних товарів і послуг з Вашим брендом. Посилить корпоративний дух та єдність Вашого колективу.
Ми пропонуємо Вашій компанії замовити у нас прапори з різного матеріалу: сатину, атласу, прапорної сітки з друком з одного або обох боків, з різними типами кріплень, для використання назовні, або всередині приміщень.

Пакети

Пакети

Будь-яка річ, що виробляється, продається, дарується, навіть переноситься з місця на місце потребує пакування.
Ви бажаєте зробити корпоративний подарунок партнерам чи персоналу, Ви берете участь у профільній виставці, у Вашої фірми ювілей, Ви розширюєте бізнес? Плануєте адресну розсилку каталогів? Тоді Вам не обійтися без рекламної поліграфії, сувенірів, а отже і замовлення пакетів з Вашим логотипом. А якщо ж Ви займаєтесь роздрібною торгівлею, чи то модний бутік, чи аптека, чи навіть фірмовий продуктовий магазин – таки пакети необхідні Вам у щоденній діяльності.
Ми пропонуємо Вам пакети різні за розмірами, матеріалом та способом нанесення логотипу, задля максимального задоволення потреб Вашої фірми, та визначення оптимального співвідношення кількість-ціна, при незмінно високій якості.
Поліетиленові пакети виготовляються різної щільності, з нанесенням логотипу з однієї, чи з обох сторін, в один або в два кольори.
Паперові пакети виготовляються з крейдованого картону, крафта, дизайнерського паперу. Ручки – з різних матеріалів, задля особливостей дизайну та з урахуванням навантаження; при необхідності посилюється дно, тощо.
Спосіб нанесення логотипу залежить від тиражу.