Люстри та світильники

Всі дерев’яні вироби – це ручна робота наших майстрів, які самі розробляють дизайн і виготовляють меблі, предмети інтер’єру та світильники. Художня освіта, знання матеріалів, досвід та гарне оснащення майстерні – це запорука для реалізації найсміливіших ідей. А ґрунтовність і прагнення до комфортного життя дозволяє створювати речі не лише красиві, але і функціональні. Ми не робимо речей, які нам не подобаються, і в першу чергу, хочемо, щоб вони подобалися і нашим клієнтам.
Наші люстри прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр від звичних еко, кантрі, рустика до лофт і індастріал. Вони підійдуть як для будинку, квартири так і модного кафе або шоу-руму. Прекрасне пакування і продумана система кріплень дозволить відправляти їх в будь-яку точку світу, а придбавши без проблем змонтувати їх самим.
Дерево, скло, мідь, ковка, натуральна шкіра – це не лише чудові матеріали для оздоблення будинку, а й широке поле для експериментів. Ми любимо експериментувати з формою і матеріалами, а якщо додати до цього технічні можливості, гарний результат гарантований. У нас багато своїх ідей, але ми з задоволенням втілимо і ваші.

Люстра в стилі

Люстра в стилі "Лофт"

Стиль Лофт – горищний – зародилося в 40-х роках XX ст. в індустріальних кварталах Нью-Йорк. Найчастіше це були промислові приміщення, верхній поверхи, яких починали використовувати для творчих майданчиків, майстерень і надалі для проживання. Житло було дешевим, всі комунікації проходили по поверхні стін, мешканцям доводилося миритися і з нерівною кладкою і з випираючими балками.
В Україні приміщення, як правило, просто стилізують під лофт, шляхом різних способів, в тому числі – зонування простору світильниками, адже освітлення відіграє важливу роль в лофтових інтер’єрах.
Наші люстри та світильники виготовляється з найякісніших і натуральних матеріалів: червоний дуб, джутова мотузка, італійські лаки та фарби. Вони сподобаються власникам приміщень в стилі лофт, адже поціновувачі цього стилю, як правило, творчі люди, які вважають за краще стримані кольори, якісні матеріали та цінують оригінальний дизайн.

Люстра

Люстра "Старе колесо" у стилі рустік

Дорослій людині властиво прагнення створити гармонійний, природній інтер’єр. Відродження сільського оформлення інтер’єру без застосування штучних матеріалів – не лише альтернатива, а й певна противага бетону, пластику, склу, яскравим кольорам. Бажаючи забезпечити собі комфорт в сучасному «стресовому» суспільстві, люди все частіше обирають для своїх помешкань – рустік. Абсолютно природно рустикальний стиль буде виглядати у приватному заміському будинку, надаючи йому вигляд родового гнізда. Освітлення в таких інтерєрах має дуже важливе значення, оскільки є чи не найважливішим елементом створення особливої атмосфери. Отже центральному елементу освітлення повинна бути приділена значна увага.
Люстра “Старе колесо” виконана з натуральних матеріалів – дерева і латуні, що штучно зістарена шляхом травлень.
Як основа використовується дерев’яне колесо невеликих розмірів, що робить люстру придатною не тільки для будинку, але і для стандартної квартири. Поєднання рустикальних елементів з сучасним дизайном робить люстру ідеальної для інтер’єрів в стилі рустик, кантрі, еко.

Бра з дерева

Бра з дерева

Додаткове джерело світла виготовлене в стилі рустік. Стане як чудовим функціональним та інтер’єрним доповненням до люстри “Старе колесо”, так і самостійним елементом декору. Ми пропонуємо Вам варіанти на одну або дві лампочки.

Для отримання більш детальної та повної інформації, щодо асортименту дерев’яних виробів, пропонуємо Вам відвідати нашу сторінку.