Куточки споживача, стенди, таблички

Стенди

Стенди

Інформаційні стенди – це щити, які використовуються для інформування про товари, послуги та події. На них можна розмістити будь-які дані та бути впевненим в тому, що вони досягнуть кінцевого користувача. В установах, де надають послуги відвідувачі, очікуючи на прийом, мимоволі звертають увагу на інформаційні стенди. З буклетів розміщених на стенді в торговому або офісному центрі, відвідувач може почерпнути відомості, що доповнюють навігаційну інформацію розміщену на інтер’єрних пілонах.
Ми виготовимо для Вас стенди різної складності і розмірів, від невеликих прямокутних, до складних фігурних, багаторівневих конструкцій. У більшості випадків стенди виготовляються з пластику та обклеюються плівкою. Зазвичай інформаційні стенди застосовуються для розміщення оновлюваної інформації, хоча використовуються і стенди з «статичною» інформацією. Для оновлюваної інформації, Ми пропонуємо Вам замовити зручну і естетичну модель з кишенями з прозорого пластику.

Куточок споживача

Куточок споживача

Куточок споживача – це інформаційний стенд, який необхідний будь-якому комерційному підприємству.
Ми пропонуємо Вам куточки споживача у вигляді настінних стендів із пластику, з прозорими кишенями. Він може бути будь-яких розмірів: мінімалістичним, або містити великий логотип, чи назву закладу, але, як правило, містить по 2 кишені: під А4 та А5 формат, для розміщення інформації, передбаченої чинним законодавством.

Таблички

Таблички

Таблички – це помітні та функціональні інформаційні елементи, вони з першого погляду доносять до аудиторії важливу інформацію, спрощують навігацію та пошук.
Таблички можуть бути різноманітними як за формою та розміром так і за призначенням: фасадні таблички, адресні, розклади роботи, різноманітні вказівники, попереджуючі й заборонні, тобто будь які.
Ми пропонуємо Вам замовляти фасадні таблички з композитної панелі оформлені в алюмінієву раму. Необхідно зазначити, що на сьогодні такі таблички є обов’язковими для підприємств, організації та установ державної та комунальної форм власності. Адресні таблички також виготовляються з композитної панелі різного розміру для можливості їх огляду з належної відстані.
Таблички для внутрішнього використання ми виготовляємо із пластику, обклеєного плівкою прозорого та кольорового Акрілу. Акріли мають красивий зріз тому, такі вироби виглядають привабливо та естетично.