Стели та пілони

Стела – це велика помітна здалеку конструкція, розміщена на окремій бетонній основі, виконана із застосуванням металоконструкцій, композитних панелей, може бути прикрашена світловими елементами, або використовувати інформаційні табло, змінні цифри тощо. Стели – це рекламні конструкції, що носять іміджевий, інформаційний, навігаційний характер.
Ми пропонуємо нашим клієнтам розробку, виготовлення і монтаж наступних видів стел:

Рекламна стела

Рекламна стела

В даному випадку стела це – рекламна конструкція, що представляє собою стовп, на якому розміщена назва, логотип компанії (автосалону, бізнес-центру, торговельного центру) і / або інша корисна для клієнтів інформація. Зазвичай на стелах торгових центрів розміщуються окремі світлові короби з інформацією про магазини або бренди, представлені в ньому, в бізнес-центрі відповідно – про офіси.
Останнім часом рекламні стели почали використовувати фітнес-центри, готельно-ресторанні комплекси, спа-салони.

Стела при в'їзді в населений пункт

Стела при в'їзді в населений пункт

Ця монументальна конструкція, виконує не тільки інформативну функцію, а є певним символом. Крім безпосередньо назви населеного пункту, така стела може містити: герб, інформацію про засновника, дату заснування, зображення значущих архітектурних пам’яток, або навіть галузеву приналежність провідних підприємств, що завгодно чим мешканці можуть і хочуть похвалитися.
Ми пропонуємо Вам професійне художнє оформлення, яке дозволить стелі стати візитною карткою населеного пункту, або навіть обов’язковим місцем фотосесій молодят, чи випускників.

Рекламно-інформаційна стела тела для АЗС

Рекламно-інформаційна стела тела для АЗС

Є найважливішим інформаційним елементом автозаправки. Рекламні стели містять зазвичай бізнес реквізити: найменування та логотип автозаправного комплексу, електронне табло цін на паливо, інформацію про наявність минимаркета, кафе, мийки, інших додаткових сервісів.
Ми будемо раді виготовити для Вас, як безпосередньо стелу АЗС будь-якої складності, так і оформити елементи зовнішньої реклами: вивіску, прапори, інтер’єрні інформаційні стенди тощо.

Вуличні пілони (сіті-пілони)

Вуличні пілони (сіті-пілони)

Невеликі міські пілони, зазвичай встановлюють біля входу в магазин, кінотеатр, розважальні заклади. Замовляючи такий пілон у нас Ви отримуєте конструкцію, що складається з каркаса, композитної панелі, клік-системи з алюмінієвого профілю і прозорого пластика з підсвіткою. Клік-системи використовуються для розміщення змінних інформаційних постерів. Пілони можуть бути одно або двосторонніми, опціонно на них може бути розміщений логотип вашого підприємства.

Великі пілони монтуються, як правило, за містом, перед під’їздами до великих ресторанно-готельних комплексів або аналогічних закладів, зазвичай виготовляються набагато вище міських, і містять світловий логотип закладу і схематичну інформацію, про послуги, що надаються.

Інтер'єрні пілони

Інтер'єрні пілони

Інтер’єрні пілони використовуються як інформаційні стенди в торгових центрах, автосалонах, офісних приміщеннях, на стоянках. Органічно і ефективно поєднують в собі навігаційну і рекламну функцію шляхом розміщення разом з категоріями товарів – торговельних марок виробників, назвами магазинів – брендів, тощо.
Наші дизайнери виконають для Вас макети інтер’єрних пілонів які природньо впишуться в інтер’єр Вашого закладу і при цьому будуть чудово виконувати інформативну функцію.