Щити, штендери

Щитова реклама

Щитова реклама

Під щитом розуміють окремий рекламний носій досить великої площі, що зазвичай розміщується вздовж автошляхів, на перехрестя доріг, чи кріпиться на стінах будівель. Щити бувають рекламними та інформаційними. Вони виготовляються із пластику, оцинкованого листового металу, або композитної панелі, обклеюються плівками в техніці аплікації або плівкою із повнокольоровим друком, іноді зображення друкується на банерній тканині або папері. Доволі часто мають каркас з металопрофілю або профільної труби. Можуть мати підсвітку світлодіодними ліхтарями.
Крім того, щити меншого розміру, часто використовують як основу для вивісок, на яку кріплять світлові і не світлові елементи. З композитної панелі можуть виготовлятися касети, якими обшивають всю будівлю.

Штендери (виносні конструкції)

Штендери (виносні конструкції)

Як тільки не називають штендери (виносні конструкції): “спотикач”, “мимохід”, “скріпка”. По суті, це легкий каркас з металевої труби, до якого кріпиться композитна табличка (стандартний розмір рекламної площі 600 х 800 мм), з двостороннім повнокольоровим зображенням або поверхнями, для письма крейдою. Такі конструкції досить легкі і мобільні, розміщуються неподалік від входу у приміщення і є незамінними для підприємств розташованих у підвальних чи напівпідвальних приміщеннях, або ж які з інших причин не мають помітних фасадних вивісок.
Один із різновидів штендерів – ростові фігури. Це конструкції висотою близько 1500 мм, вони мають металевий каркас, основу і дві поверхні з композита, що обклеєні плівкою із повнокольоровим друком та мають обриси людського тіла.
Ми можемо запропонувати Вам, як стандартні “бюджетні” варіанти виносної реклами так і виконати індивідуальні замовлення різної складності, а також виготовити штендери з дерев’яним каркасом.